Spotkanie ze Św. Mikołajem klas 1- 3

W dniu dzisiejszym dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Oprócz pełnego prezentów worka Dostojny Gość przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi na temat ich zachowania w szkole i w domu. Na zakończenie wszystkim osobiście wręczał prezenty – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wierszykami. Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła  wiele radości naszym uczniom. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszą szkołę.

Opublikowano: 06 grudnia 2019 17:35