Jesień wierszem malowana…

Dziś w naszej szkole miało miejsce niezwykłe spotkanie – „Jesień wierszem malowana...”

W sali lekcyjnej budynku A,  zamienionej na przytulną kawiarenkę, zgromadzili się uczniowie kl.1-3 wraz z wychowawcami oraz przedstawiciele uczniów klas starszych, aby wspólnie miło spędzić czas. Spotkanie poprowadzili Michał i Kacper z kl.3, których konferansjerka była przeplatana nastrojowymi melodiami. Oczywiście nie mogło  zabraknąć „nieśmiertelnego” utworu Czesława Niemena „Mimozami jesień się zaczyna…”

Uczestnicy pięknie recytowali wybrane wiersze o jesieni, w obecności
gości: pani dyrektor M. Banot oraz B. Cyrzyk. Były też piosenki pokazujące różne oblicza jesieni, wykonane z niezwykłym zaangażowaniem  przez uczniów klas: trzeciej, drugiej i pierwszej.

Należy podkreślić pomysłowy wystrój sali oddający jesienny klimat, wykonany przez D. Lankocz i T. Staniek. Pomimo, że za oknem świeciło jasne słońce, w kawiarence panował nastrojowy półmrok, rozświetlany specjalnie wykonanymi na tą okazję przez uczniów kl.3, lampionami. Każdy uczestnik otrzymał upominek oraz, jak to w kawiarence, słodki poczęstunek, ufundowany przez SKO.

Wydarzenie przygotowali wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Opublikowano: 27 listopada 2019 18:35