Sukces zespołu wokalnego

Zespół wokalny, który stworzyły dziewczęta z klasy VII: Martyna Matuszek, Zosia Parchańska i Marlena Tymon z towarzyszeniem naszej skrzypaczki Mai Szewczyk z klasy 5, w poniedziałek 25 listopada 2019r. wziął udział w eliminacjach XX Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek w Cieszynie. Dziewczęta zaśpiewały pięknie dwie piosenki w opracowaniu dwugłosowym: "Piechota" i "Jest takie miejsce". W obu prezentacjach towarzyszyła im Maja, dogrywając partie głosu trzeciego. Zespół zdobył I miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału konkursu, który będzie miał miejsce w Bielsku-Białej na początku marca. Organizatorem konkursu jest Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej i konkurs ma zasięg tejże diecezji. Dziewczęta do występu przygotowała nauczycielka muzyki mgr Aneta Milanowska-Trojszczak. Gratulacje dla młodych artystów!

Opublikowano: 25 listopada 2019 20:42