Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dziś na uroczystej akademii rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. W ostatnim czasie nastąpiło u nas kilka zmian.

W czerwcu pożegnaliśmy ostatni rocznik gimnazjalistów oraz kilkoro nauczycieli. Pod koniec lipca decyzję o zmianie szkoły podjęła również p. Magdalena Siasta – nauczyciel historii z 25-letnim stażem w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Kończycach Wielkich.

Dyrektorem naszej placówki, która od 1 września nosi nazwę Zespół Szkolno-Przedszkolny, została p. Małgorzata Banot.

Wraz z początkiem roku szkolnego stoją przed nami nowe wyzwania i cele. Wszystkim uczniom życzymy, żeby szkoła była dla nich miejscem, do którego będą chętnie przychodzić, aby poszerzać swoją wiedzę, rozwijać talenty, nawiązywać i pielęgnować przyjaźnie.

Opublikowano: 02 września 2019 20:23