Klasa

3a gimnazjum

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca

Agnieszka Kohutek

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Plastyka

Krystyna Sembol
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Józef Peter
09:50 - 10:35

Język niemiecki

Eugeniusz Janas
10:45 - 11:30

Język polski

Beata Wachtarczyk
11:45 - 12:30

Język angielski

Magdalena Czyż
12:50 - 13:35

Matematyka

Katarzyna Handzel
13:40 - 14:25

Godzina wychowawcza

Agnieszka Kohutek
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia techniczne

Seweryn Brudny
08:55 - 09:40

Język niemiecki

Eugeniusz Janas
09:50 - 10:35

Geografia

Jolanta Brzóska
10:45 - 11:30

Język polski

Beata Wachtarczyk
11:45 - 12:30

Język angielski

Magdalena Czyż
12:50 - 13:35

Historia

Magdalena Siasta
13:40 - 14:25

Zajęcia artystyczne

Monika Foltyn
14:30 - 15:15

Fizyka

Małgorzata Dziedzic
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Katarzyna Handzel
08:55 - 09:40

Historia

Magdalena Siasta
09:50 - 10:35

Język angielski

Magdalena Czyż
10:45 - 11:30

Chemia

Agnieszka Kohutek
11:45 - 12:30

Religia katolicka

Ks. Mariusz Zemanek
12:50 - 13:35

Język polski

Beata Wachtarczyk
13:40 - 14:25

Wychowanie fizyczne

Józef Peter
14:30 - 15:15

Wychowanie fizyczne

Józef Peter
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Jolanta Brzóska
08:55 - 09:40

Matematyka

Katarzyna Handzel
09:50 - 10:35

Język angielski

Magdalena Czyż
10:45 - 11:30

Informatyka

Seweryn Brudny
11:45 - 12:30

Edukacja dla bezpieczeństwa

Jolanta Brzóska
12:50 - 13:35

Wychowanie do życia w rodzinie

Sabina Stec-Peter
13:40 - 14:25

Religia ewangelicka

Marcin Podżorski
14:30 - 15:15

Religia ewangelicka

Marcin Podżorski
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Biologia

Agnieszka Kohutek
08:55 - 09:40

Język polski

Beata Wachtarczyk
09:50 - 10:35

Wiedza o społeczeństwie

Jolanta Brzóska
10:45 - 11:30

Religia katolicka

Ks. Mariusz Zemanek
11:45 - 12:30

Język niemiecki

Eugeniusz Janas
12:50 - 13:35

Matematyka

Katarzyna Handzel
13:40 - 14:25

Wychowanie fizyczne

Józef Peter

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony