WOŚP 2018

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – Jan Paweł II
W 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brała również nasza szkoła. Na sali gimnastycznej już od samego rana odbywał się z tej okazji Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brały udział drużyny strażaków, absolwentów gimnazjum, nauczycieli, LKS-u oraz uczniów naszej szkoły – chłopców i dziewczyn. Najlepszym okazał się zespół absolwentów, II miejsce zdobyła drużyna strażaków, a III m-ce – nauczyciele. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział i kibicowanie!
Popołudniowy czas wypełniły występy przedszkolaków i uczniów z Rudnika, solistów z SP Zamarski, chóru „Trema” z Hażlacha, zespołu folklorystycznego „Wielkokończanie”, Gosi Wójtowicz – absolwentki gimnazjum, Julki Kuboszek, uczniów z Kończyc Wielkich oraz gwiazdy wieczoru –  zespołu „LazyLeg” z Wisły. Ponadto, w pokazie gimnastycznym wystąpiły uczennice kl. VI naszej szkoły oraz odbywały się licytacje przedmiotów WOŚP i przedmiotów innych darczyńców. Wolne datki można było wrzucić także do puszki w słodkim bufecie.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wspierania leczenia noworodków, biorąc udział w 26. Finale WOŚP w naszej szkole. Po prostu …. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro , które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” – Flora Edwards

Zebraliśmy 10468 zł