Klasa

3c gimnazjum

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca: Jolanta Brzóska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Beata Wachtarczyk
08:50 - 09:35 Język angielski Magdalena Czyż
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Józef Peter
10:40 - 11:25 Język niemiecki Eugeniusz Janas
11:40 - 12:25 Godzina wychowawcza Jolanta Brzóska
12:40 - 13:30 Plastyka Krystyna Sembol
13:35 - 14:20 Historia Magdalena Siasta
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Fizyka Małgorzata Dziedzic
08:50 - 09:35 Geografia Jolanta Brzóska
09:45 - 10:30 Wiedza o społeczeństwie Jolanta Brzóska
10:40 - 11:25 Matematyka Anna Szypuła
11:40 - 12:25 Język polski Beata Wachtarczyk
12:45 - 13:30 Doradztwo zawodowe Sabina Stec-Peter
13:35 - 14:20 Język angielski Magdalena Czyż
14:25 - 15:10 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język niemiecki Eugeniusz Janas
08:50 - 09:35 Język angielski Magdalena Czyż
09:45 - 10:30 Matematyka Anna Szypuła
10:40 - 11:25 Biologia Agnieszka Kohutek
11:40 - 12:25 Chemia Agnieszka Kohutek
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Józef Peter
13:35 - 14:20 Zajęcia artystyczne Małgorzata Banot
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
08:50 - 09:35 Historia Magdalena Siasta
09:45 - 10:30 Język polski Beata Wachtarczyk
10:40 - 11:25 Geografia Jolanta Brzóska
11:40 - 12:25 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel
12:45 - 13:30 Matematyka Anna Szypuła
13:35 - 14:20 Język niemiecki Eugeniusz Janas
14:25 - 15:10 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
15:15 - 16:00 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Informatyka Katarzyna Handzel grupa 2
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Józef Peter
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Józef Peter
10:40 - 11:25 Język polski Beata Wachtarczyk
11:40 - 12:25 Język angielski Magdalena Czyż
12:45 - 13:30 Informatyka Katarzyna Handzel grupa 1
13:35 - 14:20 Matematyka Anna Szypuła
14:25 - 15:10 Edukacja dla bezpieczeństwa Jolanta Brzóska