Klasa

3a gimnazjum

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca: Sabina Stec-Peter

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Geografia Jolanta Brzóska
08:50 - 09:35 Wiedza o społeczeństwie Jolanta Brzóska
09:45 - 10:30 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
09:45 - 10:30 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel grupa 2
10:40 - 11:25 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel grupa 1
10:40 - 11:25 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
11:40 - 12:25 Język polski Małgorzata Banot
12:45 - 13:30 Język polski Małgorzata Banot
13:35 - 14:20 Zajęcia sportowe Józef Peter
14:25 - 15:10 Zajęcia sportowe Józef Peter
15:15 - 16:00 Doradztwo zawodowe Sabina Stec-Peter
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Małgorzata Banot
08:50 - 09:35 Fizyka Małgorzata Dziedzic
09:45 - 10:30 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
09:45 - 10:30 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 2
10:40 - 11:25 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 1
10:40 - 11:25 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
11:40 - 12:25 Matematyka Anna Szypuła
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Józef Peter
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne Józef Peter
14:25 - 15:10 Plastyka Krystyna Sembol
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
08:50 - 09:35 Matematyka Anna Szypuła
09:45 - 10:30 Edukacja dla bezpieczeństwa Jolanta Brzóska
10:40 - 11:25 Zajęcia sportowe Józef Peter
11:40 - 12:25 Zajęcia sportowe Józef Peter
12:45 - 13:30 Chemia Agnieszka Kohutek
13:35 - 14:20 Biologia Agnieszka Kohutek
14:25 - 15:10 Informatyka Katarzyna Handzel grupa 2
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Anna Szypuła
08:50 - 09:35 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
09:45 - 10:30 Godzina wychowawcza Sabina Stec-Peter
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Józef Peter
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne Józef Peter
12:45 - 13:30 Historia Magdalena Siasta
13:35 - 14:20 Zajęcia artystyczne Małgorzata Banot
14:25 - 15:10 Informatyka Katarzyna Handzel grupa 1
14:25 - 15:10 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
15:15 - 16:00 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 1
08:00 - 08:45 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
08:50 - 09:35 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
08:50 - 09:35 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 2
09:45 - 10:30 Matematyka Anna Szypuła
10:40 - 11:25 Historia Magdalena Siasta
11:40 - 12:25 Geografia Jolanta Brzóska
12:45 - 13:30 Język polski Małgorzata Banot
13:35 - 14:20 Zajęcia sportowe Józef Peter
14:25 - 15:10 Zajęcia sportowe Józef Peter