Klasa

2b gimnazjum

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca: Magdalena Siasta

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
08:50 - 09:35 Matematyka Anna Szypuła
09:45 - 10:30 Język polski Beata Wachtarczyk
10:40 - 11:25 Język polski Beata Wachtarczyk
11:40 - 12:25 Biologia Agnieszka Kohutek
12:45 - 13:30 Chemia Agnieszka Kohutek
13:35 - 14:20 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Geografia Jolanta Brzóska
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 1
08:50 - 09:35 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 2
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 1
09:45 - 10:30 Informatyka Seweryn Brudny grupa 2
10:40 - 11:25 Informatyka Seweryn Brudny grupa 1
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 2
11:40 - 12:25 Fizyka Małgorzata Dziedzic
12:45 - 13:30 Historia Magdalena Siasta
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Beata Wachtarczyk
08:50 - 09:35 Wychowanie do życia w rodzinie Sabina Stec-Peter
09:45 - 10:30 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 1
09:45 - 10:30 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
10:40 - 11:25 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
10:40 - 11:25 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 2
11:40 - 12:25 Historia Magdalena Siasta
12:45 - 13:30 Matematyka Anna Szypuła
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Magdalena Czyż grupa 1
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 2
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 1
08:50 - 09:35 Język angielski Magdalena Czyż grupa 2
09:45 - 10:30 Chemia Agnieszka Kohutek
10:40 - 11:25 Matematyka Anna Szypuła
11:40 - 12:25 Język polski Beata Wachtarczyk
12:45 - 13:30 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
13:35 - 14:20 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel
14:25 - 15:10 Fizyka Małgorzata Dziedzic
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Beata Wachtarczyk
08:50 - 09:35 Geografia Jolanta Brzóska
09:45 - 10:30 Godzina wychowawcza Magdalena Siasta
10:40 - 11:25 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
11:40 - 12:25 Matematyka Anna Szypuła
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie Jolanta Brzóska
13:35 - 14:20 Język niemiecki Eugeniusz Janas grupa 1
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 2
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne Grzegorz Wanat grupa 2