Klasa

2a gimnazjum

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca: Agnieszka Kohutek

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Józef Peter
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Józef Peter
09:45 - 10:30 Matematyka Anna Szypuła
10:40 - 11:25 Geografia Jolanta Brzóska
11:40 - 12:25 Język niemiecki Eugeniusz Janas
12:45 - 13:30 Historia Magdalena Siasta
13:35 - 14:20 Informatyka Seweryn Brudny grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język niemiecki Eugeniusz Janas
08:50 - 09:35 Matematyka Anna Szypuła
09:45 - 10:30 Fizyka Małgorzata Dziedzic
10:40 - 11:25 Język polski Małgorzata Banot
11:40 - 12:25 Język angielski Magdalena Czyż
12:45 - 13:30 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
13:35 - 14:20 Wychowanie do życia w rodzinie Sabina Stec-Peter
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne Józef Peter
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Magdalena Czyż
08:50 - 09:35 Informatyka Seweryn Brudny grupa 2
09:45 - 10:30 Biologia Agnieszka Kohutek
10:40 - 11:25 Matematyka Anna Szypuła
11:40 - 12:25 Język polski Małgorzata Banot
12:45 - 13:30 Język polski Małgorzata Banot
13:35 - 14:20 Historia Magdalena Siasta
14:25 - 15:10 Religia katolicka Ks. Mariusz Zemanek
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel
08:50 - 09:35 Chemia Agnieszka Kohutek
09:45 - 10:30 Język angielski Magdalena Czyż
10:40 - 11:25 Język polski Małgorzata Banot
11:40 - 12:25 Geografia Jolanta Brzóska
12:45 - 13:30 Język niemiecki Eugeniusz Janas
13:35 - 14:20 Fizyka Małgorzata Dziedzic
14:25 - 15:10 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
15:15 - 16:00 Religia ewangelicka Marcin Podżorski
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Chemia Agnieszka Kohutek
08:50 - 09:35 Matematyka Anna Szypuła
09:45 - 10:30 Język angielski Magdalena Czyż
10:40 - 11:25 Język polski Małgorzata Banot
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne Józef Peter
12:45 - 13:30 Godzina wychowawcza Agnieszka Kohutek
13:35 - 14:20 Wiedza o społeczeństwie Jolanta Brzóska