Klasa

6

SP im. Bohaterów Westerplatte

Wychowawca: Joanna Nowak

Zdjęcie klasy 6

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 1
08:00 - 08:45 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 2
08:50 - 09:35 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 1
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 2
09:45 - 10:30 Matematyka Grzegorz Kuboszek
10:40 - 11:25 Przyroda Dorota Stoły
11:40 - 12:25 Religia katolicka Marcelina Bortlik
12:45 - 13:30 Język polski Joanna Nowak
13:35 - 14:20 Plastyka Krystyna Sembol
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Joanna Nowak
08:50 - 09:35 Matematyka Grzegorz Kuboszek
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 1
09:45 - 10:30 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 2
10:40 - 11:25 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 1
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 2
11:40 - 12:25 Przyroda Dorota Stoły
12:45 - 13:30 Muzyka Anieszka Durlow
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Joanna Nowak
08:50 - 09:35 Język polski Joanna Nowak
09:45 - 10:30 Matematyka Grzegorz Kuboszek
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 1
10:40 - 11:25 Zajęcia komputerowe Tomasz Walica grupa 2
11:40 - 12:25 Zajęcia komputerowe Tomasz Walica grupa 1
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 2
12:45 - 13:30 Zajęcia techniczne Katarzyna Handzel dziewczyny
12:45 - 13:30 Zajęcia techniczne Grzegorz Kuboszek chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 1
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 2
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Rafał Domajer grupa 1
08:50 - 09:35 Język angielski Michał Dąbrowski grupa 2
09:45 - 10:30 Język polski Joanna Nowak
10:40 - 11:25 Matematyka Grzegorz Kuboszek
11:40 - 12:25 Historia Magdalena Siasta
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Joanna Nowak
08:50 - 09:35 Matematyka Grzegorz Kuboszek
09:45 - 10:30 Godzina wychowawcza Joanna Nowak
10:40 - 11:25 Przyroda Dorota Stoły
11:40 - 12:25 Historia Magdalena Siasta
12:45 - 13:30 Religia katolicka Marcelina Bortlik